Znáte vymezovací kroužky pro alu kola?

Alu kola dodají  autu nezaměnitelný styl a navíc mají pozitivní vliv na jízdní vlastnosti  vozidla. Díky dnešním cenám bazarových, nebo alu kol s univerzální středovou dírou si je  může dovolit i motorista, který má  hluboko do kapsy. Použití neoriginálních alu kol, ale občas přináší problém s  vibracemi kol, díky mezeře  mezi nábojem  a středem hliníkového kola. Vibrace do volantu se projevují při rychlostech od 80 km/h nepříjemným chvěním volantu.

Geniálně jednoduché řešení

Naštěstí existuje levné a rychlé řešení. Tuto vůli lze jednoduše eleminovat použitím vymezovacího kroužku, který kolo perfektně vystředí. Na to mě upozornil jeden ze čtenářů našeho magazínu. Doporučil nám e-shop pojmenovaný příznačně „E-shop pana Kroužka“. Vymezovací kroužky  jsou z plastu,  vyrobené v Itálii,  nejedná se tedy  o  žádnou „čínu“ a dají se použít pro náboje kotoučové  i diskové brzdy.  Oproti  kovovým, které se používaly  v minulosti mají

Plastové vymezovací kroužky

Plastové vymezovací kroužky

výhodu v tom, že k náboji nepřireznou a při demontáži kola jdou lehce sundat.

DO 24-ti hodin u Vás doma

E -shop mě překvapil šířkou sortimentu kroužků skladem, standardní velikosti zasílají do 24 hodin, na atypické  si počkáte o den víc.

Pokud si nevíte rady jaký vymezovací kroužek je pro Vás vhodný,  e-shop má připravené  tipy při   výběru  kroužků, postup pro měření náboje i kola a návod  jak vybrat  ten          pravý kroužek. Svůj dotaz lze zadat také do poradny a počkat si na odpověď. Pro jednoušší hledání správného kroužku slouží  vyhledávání podle typu a modelu vozu, ušetříte si tak práci se sundáváním kola z auta.  Na webu zjistíte jak průměr náboje, tak i počet a rozteč šroubů u většiny modelů aut.

Nákup bez rizika

Pokud využíváte nákupní portál Heureka.cz, můžete se z recencí dovědět další informace a  zkušenosti  zákazníků. O dobrém přístupu k nim svědčí časté  kladné reakce v hodnocení.
Jestliže Vás trápí problémy s vibracemi alu kol,  vymezovací kroužky jsou na tento   problém řešení.  A jestli se se chystáte k nákupu nových  vaše možnosti  výběru  se rozšíří i na kola, která nejsou přímo na váš vůz, ale vám se neodolatelně líbí.

Komerční článek

Share
Příspěvek byl publikován v rubrice Alu kola se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.