Rychlý a snadný úvěr na auto

Billboardy u dálnic, reklamy v televizích i na internetu vybízí na koupi nového vozidla. Ale spoustu lidí si nemůže dovolit koupi nového auta, protože nemá našetřeno dostatek vlastních peněžních prostředků. Moderním trendem však je nejdříve nakupovat, až potom šetřit. Tak proč nejít s dobou?!

Co nabízí finanční trh?

Na finančním trhu působí celá řada společností (bankovních a nebankovních), která nabízí pestrou škálu úvěrových produktů. Pro kterou společnost se ale rozhodnout? První možností jsou banky, které jsou typické svým zdlouhavým vyřízením, časovou a administrativní náročností. Musíte projít zdlouhavým procesem vyřízení, na jehož konci vám nemusí být půjčka schválena. Banky požadují po svých klientech splnění poměrně přísných kritérií – nesmíte mít záznam v registru dlužníků, musíte předložit svůj příjem a budete potřebovat i ručitele.

Nebankovní úvěr na auto

Jestliže se chcete vyhnout těmto podmínkám, pak se vám otevírá nabídka nebankovního sektoru. Úvěr na auto je nabízen mnoha nebankovními společnostmi. Ale v této sekci je potřeba si dávat pozor na podvodníky, kteří se snaží na klientech zbohatnout i neférovou cestou.

V nebankovním sektoru byste měli vsadit na kvalifikovanou společnost, která má bohatou historii a jsou s ní klienti spokojení. Nenaletíte tak podvodníkovi, který by vám nastolil řadu skrytých poplatků a nepřiměřeně vysoké RPSN a úroky. Společnost, která vám nabídne úvěr na auto by měla mít transparentní smlouvu, přiměřeně vysoký úrok a v neposlední řadě i profesionální přístup.

Výhodou je, že mnohé instituce nabízí možnost sjednání úvěru na auto přes internet. Nemusíte chodit na pobočku dané firmy, vše vyřídíte z pohodlí svého domova. V nebankovním sektoru je totiž kladen důraz výhradně na rychlost a snadnost sjednání. Vyberte si i vy svůj úvěr na auto, díky němuž vám může do několika dnů stát v garáži vozidlo vašich snů.

Share
Příspěvek byl publikován v rubrice Financování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.