Dá se využít tuning na všechny Škodovky?

Jestli jste také milovníkem tuningu, musí vám nabídka vozů Škoda činit nebývalou radost. Škodovky se totiž řadí do skupiny automobilů, které se dají snadno vylepšovat, předělávat a posilovat. Samozřejmě v mezích zákona. Na rozdíl od některých automobilových značek, kterým tuning na kráse spíše škodí, vozy Škoda jsou pro vylepšení vzhledu jako stvořené. Dá se říci, že každá změna a tuningová předělávka Škodovkám sluší. Pokud tedy jako tuning neberete ohnutý nárazník od pouliční lampy. Taková úprava nesluší ani Škodovkám.

Nejoblíbenější jsou bezpochyby Fabie a Octavie

Vozy Škoda Fabia a Octavia jsou nejprodávanějšími druhy Škodovek na našem trhu. Jsou oblíbené u všech věkových skupin a za jejich cenu dostanete vždy odpovídající kvalitu. Protože se jedná o nejprodávanější vozy Škoda na trhu, je tedy logické, že i tuning Škodovek je nejčastěji prováděn právě u Fabií a Oktávií. Je tedy jasné, že nabídka dílů na tuning těchto modelů je nejširší. Fabie a Octavie se dají předělat tak, že od původních modelů jsou téměř k nerozeznání.

Jak je to s ostatními modely vozů Škoda?

Samozřejmě, že upravovat automobily pomocí tuningu není možné pouze u těchto dvou modelů. Díly na tuningové úpravy jsou možné sehnat také u všech ostatních modelů vozů Škoda. A rozhodně je z čeho vybírat. Mladoboleslavská automobilka totiž vyráběla a vyrábí desítky druhů aut. Některé z nich dokonce ve více sériích, které se vždy po čase na trhu mění. Tuning lze provádět na všech autech. Každou Škodovku lze odlišit a vytáhnout z davu. Nezáleží přitom na její značce ani modelu. Upravit, zkrášlit a dodat osobité kouzlo jde všem vozům Škoda. Bez ohledu na to, jak jsou automobily velké nebo před jakou dobou je začala Škoda vyrábět.

Co třeba Yeti?

Vozy Škoda Yeti jsou stále považovány za žhavou novinku ve výrobě mladoboleslavské automobilky. Jejich výroba začala proto, aby i Škoda mohla nabízet svým zákazníkům kompaktní SUV. Existují dvě možnosti provedení tohoto automobilu. Prvním z nich je elegantní provedení do města. Druhá verze je ostřejší, dravá a určená do terénu, jako správné SUV. Propracovaný design ze všech stran je u Yetiho prvkem, který se návrhářům povedl. Ovšem i tento model se dá zkrášlit. Proč neudělat z hezkého automobilu pravý originál? Velké úpravy Yetimu příliš nesluší, ale i menší změny dodají potřebnou eleganci a originalitu. Využít tak můžete například lištu přední masky, kryty světlometů, boční ozdobné lišty, sportovní pedály, kliky a mnohé další.

I Škoda Yeti je ideální na menší tuning

Dá se upravit i nový Rapid?

Znovuobnovení výroby vozů Škoda Rapid je největším překvapením Škodovky za poslední roky. A světe div se, nový Rapid je opravdu velice elegantním vozidlem. Důraz nebyl kladen na doplňky a extravagantní linie, ale spíše na jednoduchost a rovné linie. Maska chladiče a světlomety vůz ještě opticky rozšiřují. Protože se jedná o novinku v nabídce, ještě není nabídka tuningových dílů tak rozsáhlá. Ovšem právě čisté linie a elegance tento druh automobilu do budoucna pro tuning přímo předurčují.

Share
Příspěvek byl publikován v rubrice Tuning se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.